Tarda - wszystko do biura!

Olsztyn, ul. Spółdzielcza 27
89 539 05 55 tardasc@tarda.olsztyn.pl

 Oferta katalogowa
 Promocje

Fotel biurowy OFFICE PRODUCTS Samos

czarny
Indeks: 23023411-05
ZGODNE Z ROZPORZĄDZENIEM WYMOGÓW DLA STANOWISKA PRACY
Cena netto: po zalogowaniu
cena brutto:  po zalogowaniu

ZAMÓW TEN PRODUKT
Wybierz dostępny typ/model:
Stan: Produkt dostępny
Zapytaj handlowca: tardasc@tarda.olsztyn.pl
Poduszka z pianki o wysokiej gęstości, wygodna i oddychające nie odkształcą się po długim czasie siedzenia Ergonomiczne regulowane oparcie Odchylenie i blokada oparcia o 145 stopni pomagają zrelaksować się po długim czasie siedzenia Wysoce elastyczna siateczka, oddychająca, zapewniająca wygodne siedzenie latem, nie odkształca się po długim czasie siedzenia. Podłokietnik z regulacją wysokości Regulowany zagłówek góra-dół Zagłówek ma idealnie zakrzywioną powierzchnię, która zapewni Ci najbardziej komfortowe wrażenia Miękko wyściełane podparcie lędźwiowe, można regulować w górę w dół Chromowana metalowa podstawa, lśniąca, sprawi, że Twoje biuro będzie nowoczesne i jaśniejsze Rozmiar całkowity: 63x67x112/122 cm Regulacja wysokości siedziska w zakresie: 47-57 cm Rozmiar siedziska: 50,5x47,5 cm Rozmiar oparcia: 48x71,5 cm Udźwig: 136 kg 2 lata gwarancji Kolor: czarny Spełnia nowe regulacje rozporządzenia MRiPS obowiązujące od 17 maja 2024 r. w sprawie BHP na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.
Formularz zapytania:
Prosimy o uzupełnienie Państwa danych. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem i udzieli wszelkich informacji odnonie produktu i możliwości składania zamówień poprzez naszą platformę.

Nazwa towaru: 
Nazwa firmy: 
Imię i nazwisko: 
Telefon: 
e-mail: *
Treść: *
 Platforma zakupowa
Adres e-mail/login:

Hasło:


Nie masz konta?
zarejestruj się
zapomniałem hasła


 

Tarda - wszystko do biura!

ul. Spółdzielcza 27,
10-625 Olsztyn
T 89 539 05 55
e-mail: tardasc@tarda.olsztyn.pl
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE poniżej przekazujemy informacje spełniając obowiązek informacyjny. Zapewniając jednocześnie że: nie wykorzystujemy danych osobowych w celach innych niż przewidziane przepisami prawa, nie sprzedajemy Państwa danych osobowych jakimkolwiek podmiotom przetwarzamy Państwa dane tylko w zakresie w jakim jest to niezbędne do realizacji łączących nas umów i przepisów prawa dbamy o ich bezpieczeństwo czytaj więcej.
Tarda, Made by Inventcom